Олесь Бердник
Головна
Новини
Життя
Книги
Творчість
Діяльність
Статті та інтерв'ю
Матеріали
Духовні нації
Книгозбір
Галерея
Контакти

Повернутися у "Діяльність"

VITA NOVA ВИТАЄ НАД УКРАЇНОЮ

У 1992 році Олесь Бердник здійснив поїздку до Індії та Тибету.
Зустрічався з громадою міста Ауровіль, із Святославом Еріхом, мав аудієнцію в Оракула Тибету.
Результатом поїздки стало це звернення, яке тоді ж, у 1992 році, було опубліковане в українських мас-медіа

Хто вивчав космогонічні традиції Сходу, той, безумовно, звертав увагу на вражаючий символ ШИВИ, одного з учасників трійці-тримурті. Бог руйнації та новотворення малюється верхи на тигрові, з коброю на шиї, в оточенні мирно збратаних тварин та птахів, з незмінним тризубом в руці - ознакою нерушимої влади у всіх трьох світах. Така іконографія відома всім, проте мало хто замислювався над її втаємниченим змістом. Ще більшою загадкою є рідкісне зображення сплячого Шиви, на тілі якого танцює зловісна Калі - богиня часу, смерті та ілюзії.

Ми живемо при завершенні Калі-юги - темної епохи розбрату, обману, злочинності та зради, Все це є плодами Чорної Богині: доки творча сила Шиви дрімає - її використовують паразитарні сутності Антикосмосу.

Доки триватиме страшний історичний сон? Доки кров і руїна будуть ознакою змін і метаморфоз буття? Невже людство не здобудеться на мудрість, щоб припинити ганебний танець містифікації та приниження?

На Сході тихо - з вуст до вуст - шепочеться втаємничене пророцтво: Сонце нового світанку зійде тоді, коли суджений народ підніме вгору стяг неба і землі, а в руці його засяє золотий тризуб - творящий жезл Шиви.

І тоді прокинеться могутній Дух Першотворення, і розтане в імлі небуття постать Богині Обману, і народи Світу об'єднаються в нерушимому Духовному Братерстві, щоб розпочати Космічний Цикл Божої Еволюції.

Українці! Чи бачите ви Знаки Небесної Долі? Адже це своїми руками підняли ви над світом пророчий жовто-блакитний Прапор, адже саме над Карпатами, над Дніпром, над Хортицею, над Слобожанщиною, Таврією заіскрився Божий Тризуб, провіщаючи Епоху Світла і Радості!

Потужні духовні школи в Індії підтримали ініціативи Духовної України, схвалили нашу ініціативу про створення ВІТАПОЛІСА - могутнього духовного культурного Центру на березі Дніпра. Ашрам Шрі Ауробіндо, місто єдності - Ауровіль, Інститут Гімалайських досліджень "Урусваті", Міжнародний центр йогічних досліджень в Делі, Далай-лама - лідер буддизму, -- всі шлють пробудженій Україні вітання і побажання успіху в духовному будівництві.

Настав час прокласти мости між розрізненими потоками Творящого Духу. Велика Матір і Вічне Дитя благословляють нас на це Святе Дійство. Хіба було в історії явище величніше від завдання - об'єднати всі світи Любов'ю і Радістю?

Ми передаємо для публікації в джерелах інформації колективний Заклик духовних організацій Світу до спільних еволюційних дій, пропонуючи всім, хто поділяє ці мрії та сподівання, підтримати Волю Нової Доби.

VITA NOVA витає над Україною. ВІТАПОЛІС чекає творящих душ, ясних сердець, далекосяжних розумів.

Шива прокинувся. Золотий тризуб в надійних руках. Хто може зупинити потужний процес творення Нової Землі і Нового Неба, якщо вся потуга Божої Ієрархії з нами?

Не жахайтеся, Воїни Духу ДЕНЬ ВІЧНОГО НОВОТВОРЕННЯ РОЗПОЧАВСЯ. Привиди минулого тануть.

Радість, Радість, Радість гряде!

ВЕРХОВНИЙ ЛОТОС ЗАКЛИКАЄ!

ЛЮДЯМ ЗЕМЛІ, КЕРІВНИКАМ НАРОДІВ ТА ДУХОВНИХ РУХІВ -- ПОСЛАННЯ ЛЮБОВІ

Брати і Сестри!

Ми живемо в дні, коли Людство Проходить критичний етап в своїй долі, розум і вибір є імперативним: хаос егоїстичного розділення і наступного руйнування або світ Любові й Гармонії

Досвід Історії доводить нам марноту обману та лукавства егоїстичних політиків і провал їх бездуховних систем врядування. Вони неспроможні збагнути актуальніеть і красу Творчого Осяяння. Ми зобовязані підготувати грядущим поколінням навігаційні карти для польоту в Небо Над свідомості.

Всі рівні Творчості й Праці ждуть Преображення. Інакше -- не піднятися! Але для цього треба підтримати у всіх країнах творчі ініціативи, що прагнуть Суперменталізації. Хай Керівники Народів, котрі розуміють величність Космічного Моменту, знайдуть засоби для створення Центрів Духовного Пошуку,

Лідери ведучих держав збагнули згубність мілітаризації Планети. Хай цей процес прискориться і Земля звільниться від жаху озброєнь та війн. Потуга Духу та Небесної Мудрості повернуть Світові Красу Божественного Першотворення, і гармонійні сфери Безмежності приймуть нас в коло Космічного Братерства.

Блискавиця Осяяння готова. Силу їй дасть творча напруга пробуджених етносів і Благословення улюблених нами Синів Людських.

З глибини Індії - сивої Надії всіх шукачів - ми закликаємо вас: відкрийте для Майбутнього всі арсенали Духу!

Керівники Духовних Рухів і Планетарного Пізнання!

Підтримайте цей Заклик, і Той, Кого так довго ждуть Народи Землі, Очолить похід до Духовного Братства Світу! Ходімо до Джерела Життя, до Божественного Лотоса! Адже давно Сказано: "Великий Океан, проте й мале дитя зачерпне води, якщо забажає. Тому наблизимося просто й урочисто, з щирістю дитини".

Друзі! Настала пора створення Всесвітнього Собору Духа! Які тенета можуть утримати нас в лабіринті божевілля, що триває тисячоліття?! Велика Мати розбиває будь-які кайдани, бо Вона - Вічна Всеохопна Любов і Співстраждання, - народжує в Буття Свободи!

Хай же Вона зміцнить наш розум і осяє серце у вирішальні дні створення Царства Небесного на цій Землі!

Члени Ашраму Шрі Ауробіндо в Пондичері: Кайлас Джпвері, Ричард Пірсон. 4 березня 1992 року.

Члени громади Ауровіля: Роже Анже, головний архітектор Ауровіля, Ігор Вакхевич, композитор, Фредерік, керівник спортивного комплексу, Ален Бернард, дослідницький центр освіти, Жаклін Лакост, архітектор, Луїджі, керівник групи планування будівництва. 4 березня 1992 року.

Інститут Гімалайських досліджень "Урусваті": Святослав Рерих, художник. 6 березня 1992 року, в Бангалорі.

Українська Духовна Республіка: Олесь БЕРДНИК, Провідник УДР. 6 березня 1992 року, в Бангалорі.

Кайлас Джавері: "З молитвою і найкращими побажаннями цій справі".
Роже Анже: "Головне бажання - тісна дружба з Ауровілем".
Ігор Вакхевнч: "Всі разом ми побудуємо світ духовної краси".
Фредерік: "Хай живе братерство душ!"
Ален Бернард: "Це задум, повний надій!"
Жаклін Лакост: "Хай Мати допоможе цьому чудовому задуму!"
Луїджі: "Майбутнє сяє в очах тих, хто прагне Істини і Любові".
Святослав Реріх: "3авжди прагніть до Прекрасного!"
Олесь Бердник: "Хто має крила, не питає - чи можна летіти!"

Пондичері, Ауровіль, Баягалор, Делі, Дхарамсала. Індія

 

Повернутися у "Діяльність"  |  Початок матеріалу

Дизайн та розробка: www.olive.kiev.ua
© 2005 ОЛЕСЬ БЕРДНИК.
Використання матеріалів цього сайту дозволяється при умові посилання на www.berdnyk.com.ua