Олесь Бердник
Головна
Новини
Життя
Книги
Творчість
Діяльність
Статті та інтерв'ю
Матеріали
Духовні нації
Книгозбір
Галерея
Контакти

Повернутися у "Творчість"

Астероїд Свободи

Цикл лекцій "Школа Астросталкерів"

"Школа астросталкерів "Астероїд Свободи" - це цикл лекцій, що були прочитані Олесем Бердником у Київському республіканському планетарії в 1993-1994 роках. Кожних два тижні в Зоряному залі Планетарію збиралися шанувальники творчості та ідей О. Бердника, щоб послухати його космогонічні й космологічні роздуми та поспілкуватися з письменником.

"Руйнування космоісторичних стереотипів" - таким був девіз цих зустрічей.

 

Зустріч 1

Олесь Бердник:

Вітаю вас, дорогі друзі! Ми розпочинаємо цикл зустрічей, які вирішили назвати "Школа Астросталкерів". Чому ми вибрали таку назву? Сталкер означає "першопроходець". Сталкінг - це пошук там, де ще ніхто не ходив.

Наші уявлення про світ повністю не відповідають дійсності. Наше світобачення механістичне -- планета Земля обертається довкола Сонця, Сонце - довкола центра Галактики, Галактика входить в систему Метагалактики... Пустельні планети, холодна пустка космосу - це насправді відбиток пустоти наших душ.

Гряде пошук у абсолютно новій площині сприйняття - у невідомому, у пітьмі. Вийти у світ, де немає межі можливостям, залишивши позаду світи міри, числа і ваги, пошук за межами очевидності - ось завдання сталкерів.

На історичному полі Людства чітко видно дію ворожих людині сил. Комусь потрібне обмеження людського розуму замкнутим світоглядом - Земля стоїть на трьох китах; система сфер, що обертаються одна в одній, а в центрі стоїть непорушна Земля; сучасна теорія пульсуючого Всесвіту, що має початок і вірогідний кінець.

Замкнутість - це тюремність. Отже, ми знаходимося в Космічній в'язниці. Для виходу з неї необхідний сталкінг: не може людина бути вільною, доки душа у в'язниці тілесності, звичок, забобонів, речей, традицій, держав, націй, планет, світобудови, доки немає імпульсу пошуку у невідомому, бажання вийти за межі звичного...

Наша тілесність - результат обмеження, "падіння", деградація в умовах Космічної в'язниці. Це не кара богів за гріхи. Це - результат САМООБМЕЖЕННЯ. Дарвін вивів теорію "розвитку" від тварин до людини! Навпаки!!! Ми деградували! Дві з половиною тисячі років тому Гаутама Будда чітко визначив хворобу Людства - СОН І НЕУЦТВО. Неуцтво, як втрата знання про те, хто ми є, і сон - як наслідок цього.

Історія духовного пошуку всіяна іскрами сталкінгу: Рамакрішна, Вівекананда, сім'я Реріхів, Міра Рішар і багато інших. Якби при подвигу Вогняної трансформації, який здійснювався Оленою Іванівною Реріх, були присутні соратники - дванадцять братів-подвижників, - то НАРОДИЛАСЯ Б НОВА ЛЮДИНА !

Першо-Адам - це наші колективні Тіло-Душа-Дух. Бог - вічний, динамічний принцип Життя, ми - його іскри. Наше падіння привело до формування безлічі великих і маленьких в'язниць: тілесних, планетарних, галактичних та ін.

Одного разу, працюючи в архівах ЦНБ, я знайшов древній браманічний манускрипт, де розповідається про самообмеження однієї з іпостасей Тримурті - Брами. Брама замкнув світ на себе так, щоб про це не знали Вішну і Шива. Замкнутість обмежила кількість Матерії - і утворився замкнутий міхур. І все, що опинилося в ньому, деградувало від недостачі обміну з інформацією Безмежності. Почалося самопожирання, існування одних форм життя за рахунок узурпації інших. Це і є сьогоднішня космічна ситуація.

Періодично Вішну і Шива проникають в замкнутий світ Брами і, втілюючись на Землі як Божественні Аватари, нагадують людям про їхню першоприроду і про в'язницю, в якій опинилося Людство.

Будда чітко визначив причину: СПОТВОРЕННЯ (не "страждання", як традиційно перекладається це слово із санскриту, а саме "спотворення"). Ми опинилися у світі, що нагадує кімнату сміху, у якій дзеркала спотворюють образ і суть людини. Яскравий символ - "Мандри Гулівера" Джонатана Свіфта. Людина потрапляє у світи, де панують її спотворені відображення - ліліпути, примітивні велетні.

Астрономи відкрили наявність Чорних дір. Це - сколапсовані зорі. Сонячна система впродовж останніх тисячоліть падає в надра такої Чорної діри. Просторово-часовий континуум стікає в діру. Звідси - спіральна побудова всіх форм буття: атомних структур, ДНК, "колеса Екклезіаста" - замкнутості, "вічного повертання", внутрішнього метаболізму.

Закінчився космічний цикл, завершенням якого є максимальне наближення до точки зісковзування Сонячної Системи в Чорну діру. Одне з останніх наближень до колапсару відбулося 14 тис. років тому і знаменувалось катаклізмом - всесвітнім потопом.

Чорна діра - астрономічний аспект принципу Люцифера. Колись це була блакитна Зірка. Вона була центром, навколо якого оберталася наша Система. Внаслідок падіння усі негативні енергії Людства зібралися докупи і утворився образ планетарного духа, що уособлював принцип сукупного людського зла, невігластва - образ Сатани. Це колективний роз'єднуючий розум, Інтегральний Інтелект планети.

Відбулася деформація Цілості, і її розбиті елементи сформували сонця, планети, людей. Всесвіт може зцілитися, лише органічно відновивши свою Єдність. Необхідно синтезувати Єдине Тіло. Це й буде Виходом за межі Тюрми, ПРОРИВОМ.

Для здійснення ПРОРИВУ необхідно:

Збагнути, що ми в тотальній темниці, і все необхідне для визволення, є в нас. Усвідомити, що боягузтво, безвідповідальність, невігластво -- це плоди одного дерева, падіння Брами.

Потрібно підготувати ВИХІД ДЛЯ ВСІХ. Для цього треба об'єднати ментал, думки, чуття, котрі дозволили б пробити тюрму з інших вимірів. Науковий аспект: створення гармонійних умов пізнання на космічних тілах -- планетах, астероїдах і, можливо, навіть збереження фізичного апарату Людини. Необхідний вихід за межі стереотипів. Треба вивчити таємниці Людства через усіх шукачів-попередників. Ідеться не про подолання механічного простору, а про енергетично-якісну зміну Людини.

Необхідний вихід на ментальний терен нового світобачення. Необхідно зібрати платформу для Прориву.

Всі шукаючі уми Людства давно зауважили нерозривну тотожність Часу і Простору. Час - породження руху простору, простір - наслідок спіральної текучості часу. Отже вихід повинен відбуватись одночасно за межі і Часу, і Простору. Вихід з колапсу - це прорив через ментал, бо ментал не підлягає впливу Часо-Просторового вихору. Найбільше захоплює в полон те, що тісно дотикається до біологічного життя (тілесності, астрала), вібрації звірячості не відповідають вищим світам, це все залишається тут, в полоні Люцифера.

Потрібно створити на планеті гармонійне знання. Земля має стати РОЗСАДНИКОМ ЖИТТЯ, ЗНАННЯ. Зараз Земля оточена страхітливим хімізмом коми, сіро-чорним туманом. Необхідний шлях синтезу науково-технічного і духовного сталкінгу. Мета - реалізація внутрішньої Людини. Потрібно вийти за межі вихору, в спокійний космос (Нірвану). Один з прикладів - святі, старече тіло котрих не було здатним до преображення, тому вони повертались в світ Батька у ментальному тілі. У церквах відспівують: "Со Святыми упокой", тобто у вільному, "спокійному" Всесвіті. Засновник Запорізької Січі Байда-Вишневецький при посвяченні отримав ім'я Байда (Будда) - від слова "байдужий", тобто "спокійний".

ПРОРИВ - це конкретні досліди, впровадження винаходів, утворення новітніх шкіл. Ще один двигун - діти, нове покоління, що перейматиме естафету виходу з тюремного світу. Йдеться про енергетичну зміну ноосфери, створення нового психотипу. Вся межа в СВІДОМОСТІ.

Потрібно тільки зважитись на це -- і Небо пошле нам те, що потрібно для прориву! Все дається своєчасно! Для ПРОРИВУ необхідний ПРОВІДНИК. Без провідника неможливо прорватись, бо він тримає зв'язок із Джерелом Буття, Небесним Батьком. Він (Провідник) прийшов з-за меж нашого світу.

Якщо Христос - Визволитель, то Антихрист - Тюремщик. Він захотів лишитись в масштабах Землі, в планетарному яйці. Падіння Сатани - в небажанні виходити за межі Яйця Земного, галактичного континууму. Хитрість Антихриста (Князя Світу цього) - концепція замкнутого світу і постійне задоволення наших тілесних потреб. Тому альтернатива лише в трансформації, повному переродженні, і це повинно стати нашим постійним станом: як птах живе польотом, так Людина має жити пізнанням, оновленням. Це і є істинне Безсмертя...

Запитання:
Але ж те, про що ви говорите, не є покиданням Землі напризволяще, просто фізичним відльотом, втечею?

О.Б.:
Ви правильно говорите: ніхто нікуди не йде. Коли ми кажемо про політ Зоряних Журавлів, йдеться не про те, що ми покидаємо Землю. Ми покидаємо Землю вчорашню, Землю руїни, Землю інквізиції, Землю монстрів. Знаходячись тут, ви вже внутрішньо, ментально живете в іншому вимірі. І якщо ви і ваші товариші живете в іншому вимірі, то ви підтягуєте до себе інших. Ви відкриваєте двері, браму в інший вимір.

Необхідно здійснити подвиг легендарного Фархада - ми маємо пробити скелю нерозуміння і неуцтва, що перекриває ментальний потік. Коли ми розіб'ємо її, інформаційний струм ріки Всесвіту рине сюди, на Землю, оновить її, і Земля, оця сама Земля, стане іншою.

 

Повернутися у "Творчість"  |  Початок матеріалу

© 2016 ОЛЕСЬ БЕРДНИК.
Використання матеріалів цього сайту дозволяється при умові посилання на www.berdnyk.com.ua